Grindinio trinkelės BEHADUR

Šios grindinio trinkelės puikiai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms ir gatvėms.

Trinkelės Bahadur, kitaip vadinamos „kaulu“ arba „behatonu“. Trinkelės gaminamos dviejų tipų  – su faze ir be fazės. Trinkelės aukštis – 80 mm, ilgis – 199 mm, o plotis – 164 mm. Vienam m2 grindinio reikia apie 37 vnt. Prekių transportavimo paletėje yra 7,5 m2. Trinkelės Behadur yra trijų spalvų – pilkos, grafito, raudonos. Pagal užsakymą įmonė gali pagaminti kitų spalvų trinkeles.

spalvotos-trinkeles-behadurSONY DSC


 Grindinio trinkelės URBIS  

Klasikinės, universalios grindinio trinkelės.

Trinkelės Urbis, kitaip vadinamos „plyta“ arba „holland“. Trinkelės aukštis  – 50, 60 arba 80 mm, ilgis – 200 mm, plotis – 100 mm. Vienam m2 grindinio reikia apie 50 vnt. (80 mm) Prekių transportavimo paletėje yra 12,9 m2 (50mm), 10,8 m2  (60 mm) arba 8,64m2 (80 mm)Trinkelės Urbis yra trijų spalvų – pilkos, grafito, raudonos. Pagal užsakymą įmonė gali pagaminti kitų spalvų trinkeles.

spalvotos-trinkeles-urbisspalvotos-trinkeles-urbis-2


 Grindinio trinkelės VICUS

Šios trinkelės puikiai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms ir gatvėms bei šaligatviams.

Trinkelės Vicus kitaip vadinamos  „kvadratu“. Trinkelės aukštis  – 80mm, ilgis – 160 mm, plotis – 160 mm.  Vienam m2 grindinio reikia apie 39 vienetų. Prekių transportavimo paletėje yra 8,62 m2. Trinkelės Vicus yra trijų spalvų – pilkos, grafito, raudonos. Pagal užsakymą įmonė gali pagaminti kitų spalvų trinkeles.

spalvotos-trinkeles-vicusspalvotos-trinkeles-vicus-2


 Grindinio trinkelės NOSTIQ

Nostalgiško retro stiliaus grindinio trinkelės.

Trinkelės Nostiq yra vadinamos  „senu grindiniu“ arba „nostalitu“. Trinkelės aukštis  – 50, 60 arba 80 mm.  Vienam m2 grindinio reikia apie 63 vienetų. Prekių transportavimo paletėje yra 13,8m2(50 mm), 11,5m2(60 mm) arba 9,2m2(80 mm). Trinkelės Nostiq yra įvairių spalvų – pilkos, grafito, raudonos, geltonos ir rudos. Pagal užsakymą įmonė gali pagaminti kitų spalvų trinkeles.

spalvotos-trinkeles-nostiqspalvotos-trinkeles-nostiq-2


 Grindinio trinkelės NARRO

Šios trinkelės tinka šaligatviams.

Trinkelės aukštis  – 60 mm. Vienam m2 grindinio reikia apie 128 vienetų. Prekių transportavimo paletėje yra 10,2 m2. Trinkelės Narro yra įvairių spalvų – pilkos, grafito, raudonos, geltonos ir rudos. Pagal užsakymą įmonė gali pagaminti kitų spalvų trinkeles.

spalvotos-trinkeles-narro trinkeles-narro


Grindinio trinkelės VIA

Trinkelės VIA puikiai tinka šaligatviams ir pėsčiųjų takams.

Trinkelės aukštis  – 60 mm. Vienam m2 grindinio reikia apie 43 vienetų.  Prekių transportavimo paletėje yra  11,2 m2. Trinkelės Via yra įvairių spalvų – pilkos, grafito, raudonos, geltonos ir rudos. Pagal užsakymą įmonė gali pagaminti kitų spalvų trinkeles.

spalvotos-trinkeles-via trinkeles-via


 Grindinio trinkelės VIA FLUIDA

Šios trinkelės puikiai tinka įvažoms, šaligatviams ir pėsčiųjų takams.

Trinkelės Via Fluida aukštis – 60 mm. Vienam m2 grindinio reikia apie 43 vnt. Prekių transportavimo paletėje yra  11,2 m2. Trinkelės Via Fluida  yra įvairių spalvų – pilkos, grafito, raudonos, geltonos ir rudos. Pagal užsakymą įmonė gali pagaminti kitų spalvų trinkeles.

spalvotos-trinkeles-via-fluida trinkeles-via-fluida