Statybiniai blokeliai

Statant namą, vienas iš svarbiausių dalykų yra sienos. Sienos laiko namo apkrovas bei saugo namo vidų iš šonų nuo oro pokyčių. Todėl tam, kad pirkėjui būtų lengviau išsirinkti blokelius, norime įvardyti pagrindines savybes, kurias turėtų turėti gyvenamojo namo siena.Tai:

 • Tvirtumas
 • Šiluma

Taip pat statant namą atsižvelgiama į garso izoliaciją, ekologiškumą, mikroklimatą. O siekiant kuo tvirtesnės namo sienos, geresnės garso izoliacijos bei didesnės šiluminės inercijos, svarbu atsižvelgti į blokelių tankį, šilumos laidumo koeficientą bei atsparumą šalčiui. Specialistų nuomone, iš tvirtesnių blokelių pastatytos sienos yra saugesnės. Be to, tvirti blokai – ekonomiški.

Dujų silikato (akyto betono) blokeliai

Keramzitbetonio blokeliai

Ekologiški keraminiai blokeliai

Silikatiniai blokeliai

Betoniniai blokeliai

Kaminai

Ilgalaikė patirtis kuriant dūmtraukių technologijas suteikė galimybę sukurti revoliucinį sprendimą – JAWAR Universal Plius sistemą. Tai yra pirmoji Lietuvos rinkoje kaminų sistema, turinti aukščiausius parametrus užtikrinant saugumą, komfortą ir patogumą. Trisluoksnis keraminis dūmtraukis JAWAR Universal Plius tinka visų rūšių katilams. Jis atitinka visus šiuolaikinius šildymo technikos įrenginiams keliamus reikalavimus, todėl gali konkuruoti su tradiciniais šildymo prietaisais. Svarbiausias kamino elementas, skiriantis JAWAR Universal Plius dūmtraukį nuo kitų kaminų – jo šerdis – apvalus profiliuotas plonasienis keraminis vamzdis, po aukštu slėgiu liejamas iš sausų miltelių ir tik po to džiovinamas. Tokiu būdu gaunamas plonasienis, lengvas, vientisas vamzdis. Kiekviena detalė yra išbaigta, lengvai ir stabiliai montuojama. Lygus kamino vidinis paviršius nekaupia ir dūmai lengvai kyla pro kamino vamzdį.

Kita produkcija

BLOKELIŲ CENTRAS siūlo ne tik blokelius, bet ir KITAS statyboms reikiamas medžiagas. Tai yra patogu – vienoje vietoje įsigyti ne vienos rūšies statybines medžiagas, ypač, kai stengiamės pasiūlyti kokybiškiausias medžiagas geriausiomis kainomis. Taip pat visas medžiagas galime atvežti.
Didžiąją dalį kito mūsų siūlomo asortimento galite rasti ne tik skyrelyje pavadinimu KITOS STATYBINĖS MEDŽIAGOS, bet ir pagrindiniame svetainės puslapyje bei KAINININKE. Svetainėje išvardintos mūsų pagrindinės statybinės medžiagos, tačiau galime pasirūpinti ir kitomis medžiagomis (teirautis el. paštu arba telefonu). Galime pasiūlyti tiek lietuviškas, tiek užsienio gamintojų medžiagas. Mūsų asortimente galite rasti šias pagrindines medžiagas:

 • POLISTIROLAS, AKMENS VATA
 • PERDANGOS PLOKŠTĖS
 • PLYTOS
 • BETONAI (su SIURBLIAIS ir BETONVEŽIAIS)
 • KITI GELŽBETONIO GAMINIAI (sąramos, skiediniai, trinkelės, šulinio žiedai ir kita)
 • ARMATŪRA
 • CEMENTAS
 • STOGO DANGOS
 • KITOS STATYBINĖS MEDŽIAGOS

02_