Betoniniai mūro blokeliai

HAUS

Kainininkas

„Haus” blokeliai gaminami Lietuvoje pagal specialią tradicinę technologiją – šaltą betono liejimą ir natūralų džiovinimą. Gamybai naudojamos tik natūralios gamtinės medžiagos: žvyras, smėlis, cementas ir vanduo, nėra žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Blokeliai nebijo drėgmės. Didžiausias privalumas – minimalus kapiliarumas, todėl blokeliai turi puikią sugėrimo savybę bei drėgmės perėjimą. Net ir panardinus blokelį į vandenį, drėgmė nepakils aukščiau ketvirtadalio. Drėgmė nepraeina, kadangi kapiliarines jėgas nugali gravitacija. Blokeliai turi labai lygų ir tuo pačiu šiurkštų paviršių – tai garantuoja puikų sukibimą net su plonu tinko sluoksniu. „Haus“ blokeliai atsparūs bet kokioms oro sąlygoms, puikiai tarnauja nedažyti ir netinkuoti. Statybose galima naudoti ištisus metus, net sandėliuoti neuždengus.

 

Lengvina statybų procesą:

haus haus blokelis

 • Nereikia nuomoti ar gaminti klojinių;
  Nereikalinga pagalvė po pamatu;
 • Lankstus klojinio ir pamato ilgis;
 • Įrengtoje pamato konstrukcijoje nėra
  vertikalių ir horizontalių siūlių;
 • Lengvas armatūros sudėjimas;
 • Taupus tinko naudojimas cokoliui, rūsio sienai;
 • Gaminami iš natūralių medžiagų
 • Ilgaamžiški ir atsparūs
 • Puiki garso ir šilumos izoliacija
 • Atsparūs drėgmei
 • Tarnauja netinkuoti ir nedažyti;
 • Naudojami bet kokiomis oro sąlygomis.

MŪRO BLOKELIAI
Vienas iš privalumų, skiriančių „Haus“ blokelius nuo kitų betoninių blokelių –  jų dugnas. Apvertus blokelį dugnu į viršų – lengva ir patogu mūryti, taupant jungiamąjį mišinį. Siena lieka tuščiavidurė, o betonu neužlieti blokeliai – akyti, oro ertmės neleidžia cirkuliuoti orui ir pagerina sienos šilumos izoliaciją. Mūrijimui naudojamas paprastas cemento-smėlio skiedinys arba mūro ruošiniai, kurie klojami paprasta arba specialia skiedinio klojimo mentele. Tokiu būdu sunaudojama itin mažai skiedinio ir suformuojami oro tarpeliai, panaikinantys šalčio tiltelius horizontaliuose siūlėse. Blokeliai yra lengvai apdorojami, paprastu mūrininko plaktuku ties specialiomis siūlėmis yra dalijami. Taip gaunamos visos mūrijimui reikalingos dalys – 100, 200, 250, 300, 400 ir 500 mm ilgio. „Haus“ mūro blokeliai daugiaaukščių gyvenamųjų namų, pramoninių pastatų sienų statybai, išorinėms laikančiosioms sienoms, sienoms tarp būtų ir laiptinių, mažaaukščių pastatų cokoliams ir pamatams, pertvaroms, ventiliacinėms angoms ir kaminams, liftų angoms, tvoroms, gaisrui nelaidžioms ir atsparioms sienoms. Blokelių aukštis 200 mm, 250 mm. Ilgis 500 mm, plotis 200 mm.

PAMATŲ BLOKELIAI
„Haus“ įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms Haus P6-20 ir Haus P6-30 – tai pigiausias, lengviausias ir geriausias būdas įrengti gyvenamųjų namų pamatus. Naudojant šiuos blokelius nereikės nuomoti ar gaminti klojinių. Naudojant „Haus“ klojinius statyboje papildomai nereikalinga brangi kėlimo technika – kranai, keltuvai ir pan. Pirmą pamatų blokelių eilę galima dėti tiesiog ant žemės, be surenkamos ar monolitinės g/b pagalvės. Blokeliai surenkami be skiedinio. Kiekviena sekanti eilė montuojama su puse blokelio praslinkimu. Į suformuotą pamatinį klojinį užpilamas betonas. Betonas užpildo visą tuštumą blokelių viduje, stipriai sukimba su jos vidiniu paviršiumi ir tokiu būdu gaunamas vientisas betoninis pastato pamatas. Skirtingai nuo kitų betoninių blokelių, tai nėra mūrijimas iš atskirų blokelių, todėl pamato konstrukcijoje neatsiranda vertikalių ir horizontalių siūlių. „Haus“ pamatinias blokelias galima įrengti bet kokio ilgio pamatinę sieną. Blokeliai lengvai apdorojami. Naudojami: pamatams, monolitinėms sienoms (laikančioms, atraminėms, hidroizoliacinėms sienoms, aukšto gaisro atsparumo ir aukšto garso izoliacijos sienoms). Haus“ pamatų blokelių aukštis 250 mm, ilgis 500 mm, plotis 200 mm ir 300 mm.

Pavadinimas Matmenys, mm Kiekis ant padėklo (vnt.) Kiekis ant padėklo (m³) Kiekis m2 iš 1 m³ Kiekis vnt./m³ Svoris (tankis) kg/vnt.
Ilgis Plotis Aukštis
HAUS S6 500 200 200 60 1,2 5 50 18,8
HAUS SM6 500 200 250 50 1,25 5 40 23,3
HAUS S25 350 250 240 60 1,26 4 47,62 15,8
HAUS SP 500 100 240 100 1,2 10 83,33 10,5