Medžio – betono blokeliai

ISO SPAN

ISO SPAN GmbH – pirmoji pilnai robotizuota gamykla Austrijoje, jau dešimtmečiais garsėja ne tik inovatyviais sprendimais, bet ir savo vardo patikimumo išlaikymu bei įmonės strategija į ilgalaikius ir tvarius santykius su klientais bei partneriais.

Statybinės medžiagos atitinkančios aukštus aplinkosaugos ir gamybos efektyvumo reikalavimus pagal sertifikatus
ISO 14025 ir EN 15804

56624557_1707853732693133_8670819752580481024_n

Medžio – betono mišinys ir jo privalumai

Smulkiai skaldyta mediena ir medienos pramonės likučiai yra pagrindinės sudedamosios dalys medžio-betono blokelio gamybai.

Minimaliomis energijos sąnaudomis specialiuose malūnuose, mediena yra apdirbama – susmulkinama iki reikiamo dydžio ir tuo pačiu maišoma su kitomis natūraliomis medžiagomis: cementu, vandeniu bei mineralais. Iš šio mišinio formuojami mūsų blokeliai bei šiltinimo plokštės. Ši tvari bei moderni gamybos technologija yra itin draugiška mūsų aplinkai – saugo orą bei vandenį nuo taršos.

medzio betono blokeliai

Optimali statyba iš natūralių medžiagų

Medžio – betono medžiaga yra ekologiška ne tik gamybos metu, bet ir ją naudojant. Dėl lengvo pjaustymo ir paprasto formavimo, galima panaudoti visas blokelių dalis ir likučius nieko neišmetant. Gyvenkite natūralioje aplinkoje – naudokite natūralias medžiagas. Dėl didelių blokelių gabaritų ir jų formavimo specifikos (nereikalingos papildomos sąramų sistemos ir pan.) yra užtikrinamas itin greitas pilnos konstrukcijos sienų statybos darbų užbaigimas.

Šiluminė ir garso izoliacija

Statant iš ISO SPAN  blokelių yra užtikrinamas pastato sandarumas be šalčio tiltų, žemas šilumos pralaidumas bei labai gera garso izoliacija. Masyvios sienos konstrukcija užpildyta betonu sveria nuo 300 iki 500 kg/m². Pasiekiama triukšmo izoliacija: iki Rw = 62dB.

1

4

Šilumos akumuliacija

Nemokama saulės energija kaupiama betono branduolyje (dieną), o susikaupusi šiluminė energija spinduliuojama į patalpas per ilgesnį laiką (vakare ar naktį). Visus metus užtikrinama optimali sienų paviršiaus temperatūra, o tuo pačiu ir palankus energetinis patalpų oro bei sienų paviršiaus temperatūros santykis (komfortas).

Garų difuzija

Difuzinės sienų savybės išsaugo natūralų mikroklimatą viduje, Dėl pastovaus oro drėgmės išleidimo į išorę, visus metus užtikrinama, kad sienos liks sausos (komfortas ir sveikata!). Puikias vandens įgeriamumo bei išgarinimo savybes užtikrina medienos – betono mišinio atvirų porų struktūra (vandens įgeriamumas- 0,7 kg/m2, vandens išgarinimas 2,1 kg/m2 – per 1 val.). Tai suteikia galimybę greitai užbaigti statybos darbus net jei darbai vykdomi esant ypač lietingam orui.

Seisminis  ir gaisrinis atsparumas

Masyvus branduolys užtikrina labai gerą seisminį pastato atsparumą, o atsparumas ugniai yra ne mažesnis kaip REI 180. Tai reiškia, kad medžio-betonas apsaugo betoninę konstrukciją nuo ugnies (1000ºC ) iki 180 minučių (visų tipų blokeliai).

2

3