Formuoto putų polistirolo plokštės

„ŠILLFOAM“

ŠILLFOAM formuoto putų polistirolo plokštės tai – smulkių uždarų granulių gaminys su puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis.

 • 100% komfortas ir kokybė. Tikslūs ir pastovūs šilumos parametrai, visada idealiai lygus vienodų parametrų gaminys, todėl Jūs turėsite šiltą ir lygų fasadą.
 • A+++ kategorija. Galimybė pagaminti bet kokio storio gaminį milimetro tikslumu. Esant geresnei šilumos varžiai, adhezijai, mažesniam vandens suderinamumui galima pasiekti maksimalų kompleksinį efektyvumą mažesnėmis sąnaudomis.
 • Užtikrinta ilgalaikė fasado apsauga. ŠILLFOAM yra stabilus, nesitraukia su laiku, sujungimai yra sandarūs. Nėra terpės formuoti kondensatui ir druskų kristalams. Fasado apdailai laikos tvirčiau dėl specialaus paviršiaus, gaunasi dvigubo armavimo efektas. Sumažinami fasado apdailos defektai, priežiūra nekels jokių rūpesčių.
 • Tvirtas ir patikimas fasadas su apdaila. Rifliuotas paviršiu iškart tinkamas tinkavimui, tinkas laiko ženklai geriau, sudaromas dvigubo „armavimo“ efektas. Šiuos gaminus galima klijuoti prie sienos be papildomų smeigių
 • Atsparus šalčiui ir drėgmei. Putplasčio struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos poros, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Polistireninis putplastis nėra higroskopinis – vanduo į jį beveik negali įsiskverbti. Minimali vandens skvarba leidžia gaminius naudoti pamato apšiltinimui bei ypač drėgnose vietose. Minimalus drėgmės poveikis techniniams šiluminiams parametrams. Garantuota sausuma ir šiluma.

Satybos sezono metu, kai yra labai didelė šiltinimo medžiagų paklausa, pjaustytas putų polistirolas nėra iškarto stabilus po gamybos. Jį rekomenduojama brandinti iki 30 d. dėl vidaus cheminių procesų. Sezono metu laukti statyba negali. ŠILLFOAM gaminys tinkamas montuoti po 24 val.

šilputa

sillfoam

ŠILLFOAM produkcija lenkia savo pirmtaką (pjaustytą putų polistirolą), nes du kartus tvirčiau prilimpa ir laikosi ant sienos, kas leidžia lengvai ir paprastai klijuoti bet kokias sunkias apdailas be jokios baimės, kad medžiagos atsikabins ir/arba nesilaikys. Atplėšimo jėga pjaustytam putų polistirolui yra iki 80 kPa, kai tuo tarpu formuotam ŠILFOAM gaminiui 150 kPa.

ŠILLFOAM produkcija puikiai dera stogų šiltinime, kombinacijoje su vata, nes kartu duoda namui viską, ko reikia.

ŠILlFOAM – šiluma ir apsauga nuo karščio, vata- naudojama, kad slopintų lietaus, krušos ir/arba kitų gamtos reiškinių keliamą garsą.

ŠILLFOAM panaudojimas:

 • Rostverko šiltinimui
 • Pamatų šiltinimui
 • Fasado šiltinimui
 • Stogo šiltinimui
 • Angokraščių formavimui ir šiltinimui
 • Įvažiavimų į kiemus amortizacijai
 • Tiltų ir viadukų sujungimui su kelio danga
 • Kelio sankasų formavimui
 • Kelio platinimu

Pamatų, rostverko, stogų šiltinimui, kelių, įvažiavimo į kiemus amortizacijai naudojami:

Fasado, pastogių, pertvarų ir kitų konstrukcijų šiltinimui naudojami:

Efektyvus ŠILLFOAM gaminių panaudojimas yra įvažiavimuose į kiemus. Kam to reikia? Nukasus gruntą, sujudinami giliau žemėje buvę sluoksniai, kurie ten gulėjo daugybę tūkstančių metų ir per tiek laiko arba buvo pripratę gauti kažkiek šilumos/šalčio svyravimų, arba šie ciklai visai nesiekdavo tokių sluoksnių. Ir šioje vietoje ŠILLFOAM medžiagos veikia taip pat, kaip anksčiau buvę sluoksniai ir dar net gi geriau, kaip savotiški amortizatoriai iš viršaus ir apačios. Iš apačios sulaiko žemės sluoksnių reakciją į temperatūros svyravimus, o iš viršaus transporto judėjimą ir tokiu būdu įvažiavimas visada liks lygus ir be duobių ar kalnų. Taip pat ŠILLFOAM produkcija užkerta kelią grunto peršalimui, ko pasekoje užsnigus ir po to pašvietus saulei, sniegas nutirpsta pats, ir neprišąla ir neapledėja įvažiavimas.

Šillfoam2

Šilputa 3

Šillfoam

 Pjaustytas polistirolas

EPS

Pjaustytas polistirolas

NEO 

Formuotas polistirolas

EPS

 Formuotas polistirolas

NEO

 Ilgis, mm  500/1000/2000/4000  500/1000/2000/4000  1200  1200
 Plotis, mm  500 / 1000  500 / 1000  600  600
 Storis, mm  10 – 1000  10 – 1000  20 – 450  20 – 450
 Šilumos laidumo koef. λ  0,034 – 0,042  0,03 – 0,032  0,034 – 0,035  0,03
 Stipris gniuždant, kPa  50 – 200  70 – 100  100 – 200  60 – 100
 Įmirkis po 30 dienų  Apie 3%  Apie 3%  0,002%  0,002%
 Aghezija (sukibimas)  Standartinė  Standartinė  1,5 karto didesnė  1,5 karto didesnė