Mineralinė stiklo vata

„KNAUF“

Mineralinė stiklo vata „KNAUF“ gaminama pagal „ECOSE® Technology“, yra natūrali ir kokybiška izoliavimo priemonė, atitinkanti šiuolaikinius statybos reikalavimus ir standartus. Pluoštų jungimui nenaudojami formaldehidai, fenolio, akrilo, dirbtinių dažikliai ir balikliai ar kiti kenksmingi priedai. Atitinka „Eurofins Gold“ standartus – tai prestižinis „Indoor Air Comfort Gold Standard“ sertifikatas, kuris yra skiriamas tik tiems produktams, kurie atitinka griežčiausius tarptautinius kenksmingų medžiagų emisijos kiekio standartų reikalavimus.

Dėl ekologiškų pluoštų jungimo medžiagų naudojimo ne tik pagerėja patalpų oro kokybė, bet ir darbo sąlygos montuojant.

Dėl ypatingo minkštumo ilgapluoštė vata geriau priglunda prie šiltinamo paviršiaus, dėl to ja patogu išlyginti sienas. Be to, ši bekvapė vata mažiau dulka ir ją itin lengva pjaustyti.

knauf logo

KNAUF insulation Classic mineralinė stiklo vata su ECOSE technologija

NATUROLL – – “KNAUF Insulation” mineralinė vata tai – bendram naudojimui skirti, pagaminti taikant „Ecose® Technologiją vatos dembliai, kuriuos galima naudoti kaip universalią izoliaciją – perdangų, šlaitinių stogų, vidinių bei išorinių sienų ir lengvų rėminių konstrukcijų izoliavimui.

KNAUF insulation TP mineralinė stiklo vata su ECOSE technologija

MINERALINĖ VATA PLOKŠTĖMIS – “KNAUF Insulation” mineralinė vata tai – natūralios mineralinės vatos pagamintos taikant „Ecose® Technologiją plokštės. Patogiausia montuoti kai pločiai konstrukcijoje yra standartiniai.

KNAUF insulation Unifit mineralinė stiklo vata su ECOSE technologija

UNIFIT– plokštėmis į rulonus supakuota “KNAUF Insulation” mineralinė vata UNIFIT – tai profesionalūs, specialiai šlaitiniams stogams bei karkasinėm sienom skirti, pagaminti taikant „Ecose® Technologiją vatos dembliai, turintys kas 10 centimetrų punktyrinę liniją patogesniam pjaustymui. Ši vata naudojama kai atstumai konstrukcijoje yra labai skirtingi, tokiu atvejiu iš vatos ilgio atpjaunamas reikiamų matmenų vatos gabalas.