Blokeliai YTONG ENERGO, tai medžiaga skirta statyti vienasluoksnės konstrukcijos sienas, galimi blokelių storiai: 36,5 ir 48cm. YTONG ENERGO – naujos kartos statybinė medžiaga.

 YTONG ENERGO savybės:

■ Tai pati šilčiausia statybinė medžiaga, kadangi jos šilumos laidumo koeficientas λ = 0,095 W/mK
■ Vienasluoksnės sienos (48cm storio) šilumos perdavimo koeficientas U = 0,19 W/m2 K (plotis 48 cm)
■ Galimi blokelių storiai – 36,5 ir 48 сm
■ Išvengiama terminių tiltelių, naudojant skiedinį plonasiūlei sienų statybai, o taip pat dėl blokelių jungimo iškišų-išėmų technologijos .
■ Montažinės išėmos suteikia galimybę pastatyti sienas ypatingai greitai
■ Minimali skiedinio išeiga (5-7 l/m2 )
■ Priešgaisrinis saugumas – nedegi (A1) ir ugniai atspari medžiaga (REI 240)
■ Garui laidi siena
■ Gamybai naudojamos išskirtinai tik natūralios medžiagos: cementas, kalkės, smėlis ir vanduo.

3

gg

Blokeliai YTONG ENERGO – tai šilta ir tuo pačiu tvirta medžiaga, tai akyto betono tipas PP2/0,35, kokio iki šiol nebuvo rinkoje. Milijonai mažų porų sudaro blokelio struktūrą, todėl YTONG ENERGO blokeliai yra ypatingai šilti, šiltesni nei visos iki šiol buvo gaminamos statybinės sienų medžiagos. 48,5cm storio blokeliai YTONG ENERGO – patys šilčiausi iš visų konstrukcinių medžiagų, esančių šiuo metu rinkoje, skirtų gyvenamųjų namų statybai – šilumos perdavimo koeficientas U=0,19 W/m2 K.

Gyvenamajo namo sienai pastatytai iš 48 cm storio YTONG ENERGO blokelių nebereikia jokio papildomo apšiltinimo. O 36,5cm storio YTONG ENERGO blokelių šiluminės charakterisitikos atitinka griežtus reikalavimus keliamus viešosios paskirties ir pramoninių pastatų sienoms, taigi iš šių blokelių pastatytoms sienoms taip pat nebereikia papildomo apšiltinimo.

Blokeliai YTONG ENERGO klojami ant plono 1-3mm storio klijų mišinio SILKA-YTONG. Nėra vertikalių siūlių – jas pakeičia blokelių sujungimo iškišų-i- šėmų sistema.

Tokia sienų statyba galima dėl ypatingai tikslių blokelių matmenų (± 1,5 mm). Blokeliai idealiai priglunda vienas prie kito, išsaugodami šilumą pastato viduje.