Dujų silikato blokeliai

Dujų silikato blokeliai dar žinomi kaip akytojo betono blokeliai. Akytasis betonas tai – porėtos struktūros mineralinio pagrindo dirbtinas akmuo. Šios medžiagos unikaliausi savybė – lengvumas. Blokelyje apjungtos tiek šiluminės, tiek konstruktyvinės savybės. Blokeliai gaminami iš natūralių mineralinių medžiagų – cemento, kalkių, ir smulkaus kvarcinio smėlio. Ekspertų nuomone, dujų silikato blokeliai pasižymi gera šilumos izoliacija, lengvumu bei lengvu apdorojamu.

Dujų silikato blokelius gamina ne viena pasaulio gamykla. Kiekviena iš jų turi savo gamybos technologijas. Tačiau mes siekiame pateikti į rinką tik geriausių, aukštas gamybos technologijas turinčių, gamyklų blokelius. Mūsų pagrindinė dujų silikato produkcija:

Šių blokelių turime labai įvairių išmatavimų (blokelių išmatavimai nurodyti atskirai prie kiekvienos gamyklos blokelių): nuo 5 cm iki 50 cm storio. Kai kuriuos blokelius naudojant yra nebūtinas sienų šiltinimas.

Palengvinant statybas siūlome ir akyto betono sąramasperdengimo plokštes. Monolitinio žiedo ir sąramų formavimo klojininis elementas – „U“ formos, kurias užpylus betonu užtikrinamas perdangų ir stogų tvirtinimo saugumas.

Rinktis pagal gamintoją: